Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie pt. „Erasmus i Ja”

 

15 kwietnia br. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego ogłosił konkurs pt. „Erasmus i Ja”, którego celem jest kształtowanie wiedzy na temat Programu Erasmus + oraz  korzyści wynikających z członkowstwa w Unii Europejskiej, a także rozbudzenie zainteresowania projektami dofinansowanymi ze środków Unii Europejskiej.

 

W konkursie mogą wziąć udział zarówno osoby fizyczne jak i organizacje/instytucje.

 

Tematem konkursu jest krótka historia, w jaki sposób uczestnictwo w programie Erasmus + wpłynęło na życie Twoje lub miejsca w którym mieszkasz, uczysz się, pracujesz , co zawdzięczasz programowi Erasmus + lub co możesz osiągnąć uczestnicząc w Programie ?

 

W przypadku dotychczasowych uczestników Programu praca może zawierać ciekawostki i dobre rady dla tych, którzy w przyszłości będą beneficjentami Programu Erasmus+. Porady mogą nawiązywać do własnych doświadczeń, kultury, obyczajów, architektury, przyrody, przepisów kulinarnych lub innych elementów kraju, w którym uczestnik przebywał w ramach programu. Porady powinny być konkretne i mieć jasny przekaz.

 

Praca konkursowa może mieć formę plastyczną, multimedialną lub pisemną.

 

Najciekawsze projekty, opracowane w oryginalny, atrakcyjny sposób zostaną nagrodzone i staną się materiałem wykorzystywanym do promowania Funduszy Europejskich.

 

Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym (formularz dostępny jest na stronie www.rpo.podkarpackie.pl) należy przesyłać na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w terminie od 1 maja do 17 sierpnia 2017 r.

 

Lista laureatów konkursu zostanie ogłoszona 5 września 2017 r. na stronie Organizatora.

 

Uroczyste zakończenie konkursu wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 18 września 2017 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce, podczas odbywającego się wówczas Festiwalu Nauki.

 

Zapraszamy do udziału w konkursie.

 

 

 

 

Inf. pochodzi ze strony www.rpo.podkarpackie.pl

liczba wyświetleń: 341 dodano: 2017-04-19