Zaproszenie na szkolenie sprzedawców napojów alkoholowych

 

Szanowni Państwo,

 

Burmistrz Strzyżowa oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzyżowie, serdecznie zapraszają na nieodpłatne szkolenie Przepisy prawa a świadoma sprzedaż alkoholu”.

Szkolenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców i sprzedawców prowadzących detaliczny i gastronomiczny obrót napojami alkoholowymi na terenie gminy Strzyżów.

 

Szkolenie odbędzie się w Świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzyżowie
przy ul. Daszyńskiego 2 – sala I piętro

w dniu 15 maja br. (poniedziałek) w godz. od 1500 do 1700.

 

Szkolenie ma na celu podniesienie wiedzy i świadomości sprzedawców w zakresie regulacji prawnych związanych z zasadami sprzedaży i podawania napojów alkoholowych, wydawania i cofania zezwoleń oraz uprawnień i obowiązków przedsiębiorców. Powyższa wiedza pozwoli zrozumieć, jak wielka odpowiedzialność za zdrowie i życie klientów ciąży na sprzedawcach. Inicjatywa ta jest jednym z działań mających na celu ograniczenie konsekwencji nadmiernego, nieodpowiedzialnego spożywania alkoholu, które skutkuje m.in. problemami zdrowotnymi, wzrostem zagrożenia przestępczością, z którymi jako społeczeństwo musimy sobie w konsekwencji radzić.

            Dla każdego uczestnika przewidziane są materiały dotyczące tematu szkolenia oraz imienny certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

            Ze względu na ograniczoną ilość miejsc proszę o potwierdzenie udziału w szkoleniu w terminie do 10 maja 2017 roku osobiście w Urzędzie Miejskim w Strzyżowie przy ul. Przecławczyka 5, pok. 4 lub telefonicznie pod numerem telefonu 17 27 61 354 wew. 34.
Szczegółowych informacji udziela Inspektor Agnieszka Ruszała. 

liczba wyświetleń: 466 dodano: 2017-04-13