Dzień Dziecka w strefie Funduszy Europejskich

 

Dzień Dziecka to niezwykłe święto, dzięki któremu najmłodsi mogą poczuć się wyjątkowo, a my, dorośli, mamy szansę przeżyć chwilę dziecięcej radości razem z nimi. Jest to czas, kiedy możemy sprawić, że poczują się szczególnie docenione i kochane. Ale jak to zrobić? Jak sprawić, aby Dzień Dziecka był dla nich niezapomniany? Jak podarować im chwilę, którą zapamiętają na zawsze?

 

Zapraszamy na „Dzień Dziecka w strefie Funduszy Europejskich” organizowany przez Gminę Strzyżów i Dom Kultury „Sokół” w Strzyżowie już 4 czerwca od godz. 15.00, na placu obok DK. Przygotowane przez nas atrakcje pozwolą uczcić to święto w niezapomniany sposób.

Wydarzenie muzycznie rozpoczną najmłodsi soliści odśpiewując „Odę do radości”.

 

Atrakcyjności naszemu wydarzeniu nadadzą:

  • krakowska GRUPA LOCOMOTORA, a wśród nich akrobaci, żonglerzy, monocykliści, tancerze i tancerki, klauni mimowie i aktorzy zabiorą najmłodszych w fantastyczną podróż do świata cyrkowego prezentując animacje, warsztaty teatralne, zabawy integracyjne i pokazy zręcznościowe a to wszystko opatrzone sporą dawką humoru!
  • magiczne piana party oraz podniebne skoki na eurobungee przygotuje dla nas firma Bart-Fun,
  • słodki smak wydarzeniu nada mobilny bar dla dzieci przygotowany przez Firmę HECCA, gdzie najmłodsi będą mogli sięgnąć po przysmaki z czekoladowej fontanny, słodkie desery i koktajle,
  • radosne chwile zatrzymamy na dłużej dzięki tematycznej Fotobudce,
  • do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały również służby ratownicze: odbędą się pokazy udzielania pierwszej pomocy, prezentacje sprzętu ratowniczo – gaśniczego oraz policyjnego,
  • kolorowe stoisko dla Małych Miłośników książek przygotuje Księgarnia NOVA, która specjalnie na nasze wydarzenie zaprosiła sławną Kicię Kocię!
  • swe sportowe umiejętności będzie można sprawdzić podczas bicykliady oraz rodzinnego Turnieju minigolfa,
  • Firma AEROMENTORS zaprosi na wystrzałowe eksperymenty,
  • wspaniałe nagrody odbiorą zwycięzcy konkursu plastycznego pn. „Fundusze wokół nas”,
  • ponadto będą na Was czekać dmuchańce, stoiska wystawienniczo-handlowe, wystawa zdjęć wielkoformatowych, a na zakończenie odbędzie się Disco dla dzieci!

 

Rodzice będą mogli wziąć udział w spotkaniu informacyjnym dotyczącym pozyskiwania środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej i podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych, które rozpoczniemy o godzinie 13.00 w Sali konferencyjno-bankietowej (II piętro) w Domu Kultury „Sokół”. Ponadto zorganizowany zostanie „Punkt Funduszy Europejskich”, który swoja obecnością będzie wspierać ideę podnoszenia świadomości znaczenia FU.

 

w trakcie wydarzenie odbędzie się także akcja edukacyjna ph. "Czysta Gmina", podczas której Młodziezowa Rada Miejska w Strzyzowie poprowadzi konkursy, quizy, gry edukacyjne poświęcone tematom ekologii.

 

Wydarzenie odbywa się dzięki wsparciu finansowemu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 

 

ZAPRASZAMY na największą imprezę rodzinną w tym sezonie!

 

 

 

liczba wyświetleń: 305 dodano: 2023-05-18