Utrudnienia w ruchu, w związku z organizacją Biegu POGÓRZE ULTRA TRAIL

 

Szanowni Państwo
Informujemy, że dnia 30 lipca 2022 r. odbędą się zawody sportowe - bieg górski Pogórze Ultra Trail.
W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w postaci: zamknięcia fragmentu ul. Mostowej przy DK Sokół w godz. od 09:30 do 15:00 - zalecane objazdy do m. Lutcza oraz na ul. Witosa.

 

Ponadto o godz. 11:00 nastąpi  chwilowe zamknięcie ulicy Witosa, Sanockiej oraz Mostowej. Ulice Witosa i Sanocka pozostaną zamknięte do czasu opuszczenia przez ostatniego zawodnika ul. Mostowej, czyli do ok godz. 11.30. Ul. Mostowa pozostanie zamknięta w godzinach i obszarze opisanym wyżej.

Jednocześnie zaznaczam, iż dalsza część zawodów biegnie przez miejscowość Wysoka Strzyżowska, Godowa, Brzeżanka i Żarnowa a także ulicami Rzeszowską, Armii Krajowej, Tunelową i Witosa. W związku z powyższym zwracam się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności i zwrócenie szczególnej uwagi na osoby uczestniczące w biegu.

Zaznaczam, iż trasa biegu będzie przez organizatora oznaczona biało-czerwoną taśmą oraz znakami informacyjnymi dla biegaczy - PROSIMY ICH NIE USUWAĆ ! Organizator po zakończonych zawodach niezwłocznie usunie wszystkie oznaczenia związane z biegiem.

 

Wymienione zmiany prezentuje zamieszczona mapka.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Stowarzyszenie Pogórze ULTRA TRAIL

liczba wyświetleń: 402 dodano: 2022-07-26