Kolejne sukcesy strzyżowskiej sekcji Ju-Jitsu

 

Począwszy od października 2021 roku reprezentanci strzyżowskiej sekcji Ju-Jitsu wystartowali w sześciu turniejach: 2 października  w V turnieju Ligowym w Niepołomicach, 16 października  w Pucharze Polski Ju-Jitsu Karate w  Tyczynie,  13 listopada w Mistrzostwach Polski Combat Ju-jitsu w Niepołomicach, 27 listopada w turnieju Charakterne Dzieciaki IV w Stalowej Woli, 4 grudnia w turnieju o Puchar Prezydenta miasta Radymno i 18 grudnia w VI turnieju Otwartej Ligi Ju-Jitsu w Niepołomicach. W tych sześciu turniejach nasi zawodnicy wywalczyli 134 medale - 69 złotych, 46 srebrnych i 19 brązowych, a także w trzech turniejach i całorocznym cyklu turniejów ligowych wywalczyli drużynowe drugie miejsca.

 

Nasi zawodnicy startują w konkurencjach Ju-Jitsu – Grappling, Fighting, Combat i Ne-Waza (BJJ), oraz konkurencji semi-contact Karate. Na co dzień trenują elementy walki bazujące na technikach Ju-Jitsu, Brazylijskiego Jiu-Jitsu i Karate. Ogromna wszechstronność i zaangażowanie naszych podopiecznych pozwala im sięgać po najwyższe trofea sportowe.

 

 Obecnie głównym trenerem w strzyżowskiej sekcji oraz prezesem stowarzyszenia Armmagedon Strzyżów jest Pawła Szlachta, który posiada stopnie 5 DAN Ju-Jitsu, 3 DAN Karate i purpurowy pas Brazylijskiego Jiu-Jitsu, oraz uprawnienia trenerskie – Trener I klasy Ju-jitsu.

 

Trener Paweł serdecznie dziękuje wszystkim zawodnikom, którzy reprezentują klub Armmagedon na turniejach, a także ich rodzicom oraz sponsorom – Panu Łukaszowi Złotek, Panu Marcinowi Pięta, władzom Gminy Strzyżów, a także wszystkim tym, którzy wspierają nasze działania.

 

Armmagedon Strzyżów

 

 

W strzyżowskiej sekcji prowadzimy zajęcia dla osób od 4 do 99 roku życia, grupy podzielone są według wieku i stopnia zaawansowania. Każdy uczestnik może wybrać zajęcia, które najbardziej mu odpowiadają, różnorodność zajęć sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od Ju-Jitsu przez Brazylijskie Jiu-Jitsu, Karate, Fitness-Aerobox, a także cross-trening. Nabór do sekcji odbywa się cały rok, wystarczy skontaktować się z trenerem Pawłem pod nr tel. 691 681 119.

liczba wyświetleń: 337 dodano: 2022-01-13