EKOGALA – międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości

 

W dniach 11-12 grudnia 2021 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa odbędzie się stacjonarnie oraz w formie online XV edycja EKOGALI – międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości, która będzie transmitowana poprzez stronę internetową ekogala.eu oraz kanał You Tube.

 

Podczas tego wydarzenia można będzie zapoznać się z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności i produktów wysokiej jakości do których zaliczają się przede wszystkim produkty ekologiczne posiadające certyfikat zgodności gwarantujący ekologiczne pochodzenie wystawianych produktów, ale także produkty wpisane ma Listę Produktów Tradycyjnych Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz zioła i produkty ziołowe.

 

Realizowanie od kilku już lat tego przedsięwzięcia ma na celu podnoszenie wiedzy ekologicznej i promocję żywności wysokiej jakości. To także znakomita płaszczyzna nawiązywania kontaktów handlowych z partnerami w kraju i poza jego granicami oraz wymiany doświadczeń. W czasie trwania imprezy wystawcy mogą promować oraz sprzedawać produkty ekologiczne i tradycyjne oraz zioła. 

 

Zapraszamy Państwa do udziału w EKOGALI.  Udział wystawców w Targach jest bezpłatny. Wystawcy mogą brać udział w Targach w formie stacjonarnej, online lub jednocześnie w obydwu formach. Rejestracja uczestników od 26 października br. pod linkiem https://www.ekogala.eu/uzytkownicy/register.html

 

Marszałek Województwa Podkarpackiego

 

Fot. https://www.ekogala.eu

liczba wyświetleń: 109 dodano: 2021-11-09