Dzień Edukacji Narodowej

 

 W środę 13 października br. Burmistrz Strzyżowa Waldemar Góra, zastępca burmistrza Paweł Midura oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Strzyżowie Tomasz Grodzki spotkali się   w Domu Kultury „Sokół” w Strzyżowie z dyrektorami  i pracownikami placówek oświatowych  z terenu  gminy Strzyżów. Okazją był przypadający na dzień 14 października Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty.

 

Po części artystycznej głos zabrał burmistrz Waldemar Góra, który podziękował zebranym za zaangażowanie i trud wymagającej i odpowiedzialnej pracy związanej z edukacją i wychowaniem młodego pokolenia. Pracy, którą od 2020 roku utrudniają dodatkowo i destabilizują warunki pandemii i związane z nimi obostrzenia. Spotkanie było także okazją do wręczenia nagród za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

 

UM Strzyżów

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy wyrazy uznania wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom Oświaty za codzienną pracę wkładaną w  wykształcenie młodego pokolenia. Życzymy by ta niełatwa misja przynosiła radość i satysfakcję, a także spotykała się z nieustającym szacunkiem społeczeństwa.

Burmistrz Strzyżowa 

liczba wyświetleń: 485 dodano: 2021-10-14