Targowisko "Mój Rynek" - rezerwacja miejsc handlowych

 

Burmistrz Strzyżowa informuje, że targowisko „Mój Rynek” przy ul. Chrapkiewicza w Strzyżowie będzie czynne od dnia 28.09.2021 r. (wtorek). Zainteresowani handlem na przedmiotowym targowisku proszeni są o zapoznanie się z mapką graficzną, która obrazuje jego zagospodarowanie. Ponadto informujemy, że targowisko podzielone jest na strefę A (zadaszony plac), z której 12 miejsc targowych od numeru 5 do 17 jest przeznaczone na sprzedaż produktów rolno-spożywczych wyprodukowanych w systemie rolnictwa ekologicznego.

 

Od nr 18 do 64 można zajmować miejsca pod handel produktami rolniczymi. W przypadku braku zainteresowania sprzedażą towarów rolno-spożywczych, dopuszcza się możliwość sprzedaży w tych miejscach pozostałych towarów.

Strefa B – pozostały handel.

 

Osoby zainteresowane miejscem handlowym, które chcieliby zarezerwować proszeni są o podanie numerów stanowisk w tutejszym Urzędzie w pokoju nr 5 lub pod nr tel. 17 2761354 wew. 35.

Każdy handlujący będzie miał możliwość rezerwacji dwóch stanowisk (łącznie z samochodem).

Przy sprzedaży towarów z dużych samochodów tj. ziemniaki, meble, sprzęt rolniczy itp. istnieje możliwość zajęcia trzech miejsc, dlatego też dla tego typu handlu sugeruje się  zajmowanie stanowisk od nr 107 do 149.

 

                                                                                Burmistrz Strzyżowa

 

 

Zobacz mapę targowiska 

liczba wyświetleń: 1056 dodano: 2021-09-13