Zapraszamy w niedzielę na ul. Przecławczyka

 

Już w najbliższą niedzielę na ul. Przecławczyka 5 w Strzyżowie o godz. 16.00 odbędzie się wydarzenie historyczno-kulturalne „Póki my żyjemy! Przerwane dzieciństwo w scenach z czasów II wojny światowej”, organizowanie przez Stowarzyszenie Zakorzenieni w kulturze pod patronatem Burmistrza Strzyżowa. W programie imprezy m.in. rekonstrukcje wydarzeń wojennych, występy wojskowego chóru z Jastkowic, pokazy starych zawodów, konkursy plastyczne i sprawnościowe dla dzieci oraz publiczności na najlepszy strój z okresu II wojny światowej.

 

Przypominamy, że w związku z wydarzeniem teren wokół Urzędu Miasta w Strzyżowie oraz odcinek ulicy Przecławczyka od skrzyżowania ulicy Przecławczyka z ulicą Daszyńskiego do skrzyżowania z ulicą Parkową zostanie zamknięty od godz. 20.00 w sobotę 28 sierpnia do godz. 24.00 w niedzielę 29 sierpnia br.

 

Ponadto od godz. 16.00 przy budynku OSP w Strzyżowie działał będzie Punkt Sczepień przeciw COVID-19, będzie można także dokonać spisu w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 w mobilnym punkcie spisowym.

 

Urząd Miejski w Strzyżowie

liczba wyświetleń: 263 dodano: 2021-08-25