Tymczasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Daszyńskiego oraz ul. 3 Maja w Strzyżowie

 

W związku z przebudową ul. Daszyńskiego oraz ul. 3 Maja w Strzyżowie informujemy, że od 9 marca br. zostanie wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu. W związku z tym, na czas trwania robót drogowych, wyłącza się z parkowania 2 miejsca postojowe przy ul. Przecławczyka w Strzyżowie – miejsca te będą zarezerwowane dla autobusów szkolnych.

 

Zakres robót na ul. 3 Maja obejmował będzie przebudowę nawierzchni drogi gminnej na odcinku ok. 200 m, polegającą na wymianie istniejącej nawierzchni wraz z wyznaczeniem ścieżki rowerowej oraz przebudowę skrzyżowania z ul. 8 Marca. Prace wykonywane będą etapami. Ruch w rejonie robót będzie odbywał się wahadłowo.

 

Zakres robót na ul. Daszyńskiego będzie obejmował przebudowę nawierzchni drogi gminnej na odcinku ok. 237 m oraz przebudowę skrzyżowania z ul. Przecławczyka. Na odcinku ok. 50 m wykonana zostanie przebudowa chodnika (lewa strona). Prace wykonywane będą etapami. Ruch w rejonie robót będzie odbywał się wahadłowo.

Planowany termin zakończenia robót przewidywany jest na 16 kwietnia br.

O dokładnych terminach prowadzenia robót na wymienionych ulicach będziemy informować na bieżąco.

 

Prosimy o stosowanie się do wprowadzonych zmian.

 

Inwestycja realizowana jest w ramach zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 1 12323 R (ul. Daszyńskiego) wraz z przebudową odcinka chodnika i przebudową skrzyżowań z drogą gminną nr 1 12320 R oraz z drogą 1 2300 R oraz przebudowa drogi gminnej nr 1 12288 R (ul. 3 Maja) wraz z przebudową skrzyżowania z drogą nr 1 12295 R oraz wyznaczenie pasa ruchu dla rowerów” w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

 

 

                                                                                                                             UM w Strzyżowie

 

liczba wyświetleń: 440 dodano: 2021-03-05