„Umów wizytę w urzędzie skarbowym”.

 

Od 16 listopada 2020 r. w naszym województwie uruchomiono nowy model obsługi podatników. Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie jest możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Zmiany zostały wprowadzone, aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort podatników.

 

Nowy model obsługi uruchomiono pilotażowo latem tego roku w urzędach skarbowych w województwach podlaskim i wielkopolskim. 16 listopada br. usługa zostanła wprowadzona także w województwie podkarpackim i  docelowo obejmie urzędy skarbowe w całej Polsce.

 

Jak umówić wizytę?

 

Najprościej zrobić to przez Internet. Wystarczy skorzystać z usługi „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” na podatki.gov.pl https://www.podatki.gov.pl/e-wizyta-w-urzedzie-skarbowym/   lub na stronach poszczególnych urzędów skarbowych.

Na wizytę można umówić się także telefonicznie 17 27 68 550  lub podczas osobistej wizyty w urzędzie - w punkcie „Umawianie wizyt", który znajduje się blisko wejścia.

 

Liczymy, że możliwość umawiania wizyt przez Internet ułatwi podatnikom załatwianie ich spraw.
Dzięki temu, że bezpośrednio w siedzibie urzędu obsługujemy umówionych klientów, unikniemy nadmiernych kolejek oraz poprawimy komfort i bezpieczeństwo.

 

Andrzej Salamon

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Strzyżowie

 

liczba wyświetleń: 74 dodano: 2020-11-19