31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków – utrudnienia w ruchu

 

W najbliższą środę, tj. 9 września na terenie gminy Strzyżów wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym z uwagi na odbywający się 31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków. W tym roku na strzyżowskim rynku rozegrany zostanie lotny finisz, a trasa przejazdu wyścigu przez teren naszej gminy poprowadzona została przez Glinik Zaborowski, Żarnową, Strzyżów w kierunku Pstrągowej.

 

Przejazd peletonu przez drogi powiatowe w Gliniku Zaborowskim i Żarnowej (za Wisłokiem), oraz Strzyżów, ulicami: Rzeszowską, Słowackiego, Łukasiewicza, 700-lecia, Leśną w kierunku Pstrągowej, planowany jest pomiędzy godzinami 16.30 a 16.50.

 

Wyścig zostanie rozegrany przy ruchu ograniczonym i całkowicie zamkniętym na około 1 godzinę przed planowanym przejazdem peletonu. W zabezpieczenie zaangażowano policję oraz straż pożarną.

 

Osoby, które będą się poruszały tego dnia po wyżej wymienionej trasie proszone są o ostrożność i cierpliwość, a także o stosowanie się do poleceń policjantów i służb organizatora wyścigu.

 

 

http://www.wyscig.com.pl/

 

UM w Strzyżowie

liczba wyświetleń: 689 dodano: 2020-09-04