Armmagedon już trzeci sezon z rzędu na pierwszym miejscu w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym

 

2 grudnia br. w Mysłowicach odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym sezonu 2017-2018. Ten sezon był bardzo długi, ponieważ trwał od października 2017 do listopada 2018, w trakcie całej ligi odbyło się 11 turniejów. W Lidze wystartowało w sumie prawie 2000 zawodników z 65 klubów z kraju i z zagranicy.

 

W tym sezonie Stowarzyszenie Armmagedon Strzyżów po raz trzeci z rzędu zdobyło drużynowo pierwsze miejsce, zdobywając w klasyfikacji generalnej 27 złotych medali w konkurencjach indywidualnych, drugie miejsce zajął klub ROAN FIGHT KLUB Mysłowice z wynikiem 14 złotych medali, natomiast trzecie miejsce klub Satori Jaworzno z wynikiem 10 złotych medali. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach Fighting (kopnięcia, uderzenia, rzuty i parter) Fighting bez I fazy (rzuty i parter) i Ne-waza (parter BJJ).

 

Serdecznie dziękuję wszystkim zawodnikom za wytrwałość, ponieważ jest to nie lada wyzwanie; sobota lub niedziela na zawodach zaczyna się przeważnie o 3.00 rano, bo o 4.00 wyjazd i kończy około 23.00. Nasze dzieciaki, mimo nieraz bardzo młodego wieku, dzielnie wstawały, żeby móc reprezentować Strzyżów. W związku z tym, że nasi zawodnicy walczą nie tylko w lidze, byli tacy, którzy nie opuścili żadnego innego turnieju, a  zdarzało się, że w jednym miesiącu były nawet trzy. Nasi zawodnicy, co widać podczas zawodów, są jednymi z najlepszych w Polsce, udowodnili to już trzeci sezon z rzędu. Może nie zawsze wszyscy wygrywacie, ale widać jak zostawiacie serce na macie, za co naprawdę gorąco WAM DZIĘKUJĘ.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego trenowania Ju-Jitsu i Brazylijskiego Jiu-Jitsu nawet, jeśli nigdy nie miałeś styczności ze sztukami walki, przyjdź, spróbuj - pierwsze zajęcia gratis. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, nawet tych bardzo dorosłych na grupę 30+, która bardzo dynamicznie się rozwija. Informacje pod nr tel. 691 681 119.

 

Paweł Szlachta

Armmagedon Strzyżów

liczba wyświetleń: 292 dodano: 2018-12-07