Zimowa edycja Targów Produktów Lokalnych po raz kolejny w Strzyżowie

 

16 grudnia br. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej Nr 2 w Strzyżowie rozpocznie się kolejna edycja Zimowych Targów Produktów Lokalnych. Jednym z elementów przedsięwzięcia będzie konkurs na „Najpiękniejszy Stół Bożonarodzeniowy”, którego celem jest promocja dziedzictwa kulinarnego, kształtowanie świadomości mieszkańców w zachowaniu tradycyjnego stołu świątecznego, dekoracji oraz potraw. W konkursie mogą wziąć udział reprezentacje poszczególnych Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Strzyżów, które zaprezentują potrawy świąteczne, odzwierciedlające tradycje swojej miejscowości.

 

Targi Produktów Lokalnych są okazją do zaprezentowania unikatowych wyrobów przez lokalnych producentów szerokiemu gronu odbiorców. Dają możliwość poznania dziedzictwa kulturowego obszaru, na którym mieszkamy oraz wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk w zakresie budowania marki i promocji produktów lokalnych.

 

Wystawców zainteresowanych udziałem w Targach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który następnie należy złożyć osobiście lub przesłać na adres Urzędu Miejskiego w Strzyżowie (ul. Przecławczyka 5, 38-100 Strzyżów), w terminie do 10 grudnia br.

 

W przypadku formularzy zgłoszeniowych przesyłanych listownie decyduje data stempla pocztowego.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu - 17 2761 -354 wew. 59.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

Formularz zgłoszeniowy

liczba wyświetleń: 431 dodano: 2018-11-28