III Obóz Letni Stowarzyszenia Armmagedon Strzyżów

 

W dniach od 2 do 7 lipca 2018 w Tarnobrzegu odbył się III Obóz Letni Stowarzyszenia Armmagedon Strzyżów, w którym wzięło udział ponad 50 trenujących. Szkolenie obejmowało Ju-Jitsu, Samoobronę, Ju-Jitsu Sportowe oraz Jiu-Jitsu Brazylijskie. Zajęcia prowadził Trener II klasy Ju-Jitsu Sportowego, Instruktor Samoobrony - Paweł Szlachta (5 DAN Ju-Jitsu, 3 DAN Karate, niebieski pas BJJ).

 

Zajęcia odbywały się dwa razy dziennie i trwały około półtorej godziny. W czasie wolnym odpoczywaliśmy nad tarnobrzeskim zalewem, wieczorami wspólnie spędzaliśmy czas przy ognisku grając w różne gry planszowe rozwijające i kształtujące nasze umysły. W środę natomiast mieliśmy okazję postrzelać się kulkami na farbę na jednym z najlepszych terenów paintballowych w południowo-wschodniej Polsce. Była super zabawa i mega emocje, nawet starsi uczestnicy obozu dawali z siebie wszystko próbując pokonać drużynę przeciwną - wszyscy strzelcy bawili się wyśmienicie. Niektórzy rodzice po odbytym szkoleniu obozowym postanowili zacząć regularnie trenować Ju-Jitsu w Strzyżowskiej sekcji 30+.

 

Na zakończenie obozu, jak co roku, odbyły się egzaminy na stopnie uczniowskie kyu. Do egzaminu przystąpiło ponad 40 osób, wszyscy ukończyli egzaminy z wynikiem pozytywnym.

 

Już od września zapraszamy dzieci oraz dorosłych na treningi Ju-Jitsu i BJJ, informacji udziela trener Paweł Szlachta pod nr tel. 691 681 119.

 

Armmagedon Strzyżów

liczba wyświetleń: 368 dodano: 2018-07-12