7 medali dla zawodników Armmagedonu w Budapeszcie

7 kwietnia br. w węgierskim Budapeszcie odbył się międzynarodowy turniej Ju-Jitsu BUDAPEST OPEN, w którym uczestniczyło ponad 600 zawodników z 72 klubów z 11 państw, w tym 9 zawodników Stowarzyszenia „Armmagedon Strzyżów”. Strzyżowscy zawodnicy wywalczyli 6 złotych i 1 srebrny medal.

Złote medale zdobyli:

• Julia Pietrasz w Kategorii wagowej -32kg w konkurencji Fighting i w konkurencji Ne-Waza U-12,
  • Filip Szlachta w kategorii wagowej -42kg w konkurencji Fighting U-12,
  • Milena Salamon w kategorii wagowej -44kg w konkurencji Fighting U-12,
  • Julia Witowska w kategorii -40kg w konkurencji Fighting U-15,
  • Patrycja Wnęk w kategorii wagowej -57kg w konkurencji Fighting U-18.

Srebrny medal zdobył Szymon Wójcik w kategorii wagowej -81kg w konkurencji Fighting U-18, a Patryk Wnęk zajął piąte miejsce w kategorii wagowej -73kg w konkurencji Fighting U-18. Natomiast Oliwier Salamon zajął siódme miejsce w kategorii wagowej -44kg w konkurencji Fighting U-15, zaś Gaja Tomala zajęła siódme miejsce w kategorii wagowej -57kg w konkurencji Fighting U-18.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych walk i życzymy kolejnych sukcesów. Zawodnicy Armmagedonu w swojej zaledwie pięcioletniej działalności sportowej wywalczyli już w sumie 12 medali w turniejach rangi międzynarodowej.

Zachęcamy wszystkich do spróbowania swoich sił w Ju-Jitsu, prowadzimy zajęcia dla osób już od 4 roku życia w odpowiednio dobranych grupach do wieku i stopnia zaawansowania. Informacji udziela sensei Paweł Szlachta pod nr tel. 691 681 119.