Dzień Otwarty w Urzędzie Skarbowym w Strzyżowie

 

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Strzyżowie informuje, że w sobotę 21 kwietnia2018 r., w godzinach od 9.00 do 13.00,zorganizowany będzie„Dzień otwarty w Urzędzie Skarbowym”. W tym czasie podatnicy będą mogli złożyć zeznanie podatkowe PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT 39, PIT-OP, PIT-WZ i pobrać stosowne druki. Będzie można dokonać aktualizacji bądź zgłoszenia rachunku bankowego, na który urząd ma dokonać zwrotu nadpłaty podatku.

 

W tym dniu zachęcamy do odwiedzin urzędu szczególnie te osoby, które chcą złożyć swojezeznanie podatkowe drogę elektroniczną. Przypominamy, że w tym celu potrzebne będą informacje od pracodawcy o osiągniętym przychodzie, wielkości ulg i odliczeń, z których możemy skorzystać w rozliczeniu rocznym, PESEL-e dzieci, jeśli korzystamy z ulgi na wychowanie dzieci, oraz przychód z ubiegłego roku, który posłuży nam do podpisania zeznania składanego elektronicznie.

 

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z Portalu Podatkowego na stronie www.finanse.mf.gov.pl, przez którą można złożyć zeznanie podatkowe bez odwiedzin w urzędzie skarbowym.

 

Informujemy również o wydłużonych godzinach pracy do godziny 18.00  w dniach 26 i 27 kwietnia 2018 r.

 

 

US w Strzyżowie

liczba wyświetleń: 355 dodano: 2018-04-09