W Niedzielę Palmową zapraszamy na Targi Produktów Lokalnych do Strzyżowa - aktualizacja regulaminu

 

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Targami Produktów Lokalnych, zorganizowanymi po raz pierwszy w 2015 r. w ramach projektu „Saluti dall'Italia e dalla Polonia - wymiana doświadczeń w zakresie promocji produktu lokalnego", władze Gminy Strzyżów podjęły decyzję o wpisaniu wydarzenia do kalendarza imprez cyklicznych. Targi są okazją do zaprezentowania unikatowych wyrobów szerokiemu gronu odbiorców. Z kolei mieszkańcy otrzymują możliwość poznania dziedzictwa kulturalnego obszaru, na którym mieszkają.

 

Przedsięwzięcie ma również na celu wymianę doświadczeń i najlepszych praktyk w zakresie budowania marki oraz promocji produktów lokalnych. Stwarza możliwość nawiązania współpracy między producentami lokalnych wyrobów z Polski i zagranicy. Podobnie jak w ubiegłym roku, do udziału w Targach zostali także zaproszeni producenci lokalni jednego z miast partnerskich Gminy Strzyżów. W tegorocznej edycji będziemy mieli okazję gościć delegację ze Svidnika na Słowacji.


Już teraz zapraszamy miejscowych producentów, lokalnych artystów, a także osoby, które w domowym zaciszu wykorzystując tradycyjne metody i receptury od lat wytwarzają unikatowe wyroby (dania, miody, napoje, sery, wędliny, rękodzieło itp.) do zgłaszania udziału w Targach.

 

Zainteresowanych wystawców prosimy o zapoznanie się z regulaminem Targów oraz o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego.

Wypełnione dokumenty należy składać osobiście lub przesyłać listownie na adres Urzędu Miejskiego w Strzyżowie (ul. Przecławczyka 5, 38-100 Strzyżów). Zgłoszenia będą przyjmowane do 21 marca 2018 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: produktylokalne@gmail.comlub telefoniczny: 17 2761 354 wew. 59.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


TERMIN: 25 marca 2018 r. (niedziela), w godz. 9.00 - 17.00

MIEJSCE: Rynek w Strzyżowie

WSTĘP: wolny


W trakcie Targów przeprowadzone zostanie głosowanie na najlepszy produkt lokalny ziemi strzyżowskiej. Głosy oddawać można w trakcie Targów Produktów Lokalnych oraz za pośrednictwem strony internetowej www.produktylokalne.strzyzow.pl(zakładka GŁOSOWANIE). Głosować można od dnia 25 marca 2018 r. od godz. 9:00 do 27 marca 2018 r. do godz. 23:59.


Wytwórca produktu, który dostanie najwięcej głosów mieszkańców, otrzyma nagrodę w postaci vouchera na wycieczkę zagraniczną dla dwóch osób.

 

Ewelina Brodowska-Mularz

 

Regulamin

 

Formularz zgłoszeniowy

liczba wyświetleń: 884 dodano: 2018-03-23