Mikołajkowy Turniej Ju-Jitsu i Karate

 

16 grudnia br. w Strzyżowie odbył się „Mikołajkowy Turniej Ju-Jitsu i Karate”, w którym uczestniczyło około 150 zawodników z Rzeszowa, Mielca, Błażowej, Tyczyna, Brzozowa, Wary, Strzyżowa i Wysokiej Strzyżowskiej. Na strzyżowskich Tatami zawodnicy rywalizowali w konkurencjach Ju-Jitsu – Fighting, Ne-waza, Duo-system oraz w Karate – Kata i Semi-contakt.  

 

Zarząd i członkowie Stowarzyszenia „Armmagedon Strzyżów” serdecznie dziękują sponsorom – Firmie YABIMO, WOJAN, ACORDI, BAN-MED, władzom Gminy Strzyżów, Panu Tadeuszowi Niemcowi, Panu Januszowi Zamorskiemu, Panu Januszowi Włodyce - Dyrektorowi MZS za udostępnienie hali sportowej, Pani Ewelinie Bober za zabezpieczenie medyczne naszej imprezy, Panu Wiesławowi Kisielowi za wypożyczenie maty i sprzętu, wszystkim sędziom sędziującym na matach i przy stolikach sędziowskich,  a także wszystkim tym,  którzy pomagali podczas przygotowań do turnieju, oraz  w trakcie jego trwania. Bez Państwa pomocy zorganizowanie takiej imprezy byłoby bardzo trudne. Dziękujemy również Pani Monice Fąfarze i jej grupom  tanecznym z Nowoczesnej Szkoły Tańca za wspaniałe występy taneczne podczas przerwy turnieju.

 

Zawody w Strzyżowie cieszą się coraz większym zainteresowaniem, coraz więcej klubów i zawodników bierze w nich udział. Na wiosnę 2018 zarząd Stowarzyszenia „Armmagedon Strzyżów” planuje zorganizować „Otwarty Puchar Podkarpacia” i oczywiście zaprosić kluby z poza naszego regionu.

 

Nadal prowadzimy nabór do sekcji Ju-Jitsu Kids, oraz Ju-Jitsu i BJJ 30+; informacje u sensei Pawła Szlachty pod nr telefonu 691 681 119, wszyscy ćwiczący mają możliwość brania udziału w turniejach, pokazach, szkoleniach, obozach i innych imprezach organizowanych przez nasze Stowarzyszenie. Przyjdź, zobacz - pierwsze zajęcia gratis.

 

Armmagedon Strzyżów

 

liczba wyświetleń: 521 dodano: 2017-12-20