Zaproszenie na otwarte spotkanie i debatę

 

Gmina Strzyżów wraz z Fundacją Rozwoju „Dobre Życie” i Fundacją im. Jana Grudysza zapraszają na otwarte spotkanie i debatę mieszkańców Gminy Strzyżów, która odbędzie się 11 grudnia 2017 roku o godzinie 12.00 w Piwnicach pod Calvadosem (wejście od ul. Dąbrowskiego).

 

Spotkanie będzie podsumowaniem projektu „Aktywni lokalnie”, w którym młodzież we współpracy z mieszkańcami oraz Domem Kultury „Sokół”, Zespołem SzkółTechnicznych, Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza, Miejskim Zespołem Szkół w Strzyżowie  oraz trenerkami, tutorkami i artystami z Fundacji Rozwoju „Dobre Życie” i Fundacji im. Jana Grudysza stworzyli układ taneczny łączący tradycję z nowoczesnością i film pt. „Siła”, w którym młodzi ludzie pokazali problemy z jakimi się stykają.

 

W programie:

1)  Otwarcie spotkania i krótkie wystąpienia przedstawicieli samorządu, organizacji pozarządowych i zaproszonych gości.

2)  Prezentacja rezultatów inicjatyw młodzieży z projektu „Aktywny lokalnie”.

3)  Debata mieszkańców.

4)  Poczęstunek i zakończenie.

 

Wstęp na spotkanie jest wolny. Zapraszamy wszystkich chętnych, szczególnie tych, którzy chcą się spotkać i wspólnie rozmawiać o naszej gminie oraz cieszyć się i świętować sukcesy naszej młodzieży.

 

Fundacaja Rozowoju "Dobre Życie"

 

Debata jest częścią projektu „Aktywni lokalnie” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, a także ze środków Gminy Strzyżów i Gminy Wiśniowa. Projekt  realizuje Fundacja Rozwoju „Dobre Życie” i Fundacja im. Jana Grudysza. Partnerami debaty są:  Dom Kultury “Sokół”, Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza,  Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie

 

liczba wyświetleń: 385 dodano: 2017-11-29