Rozpoczęcie sezonu Ogólnopolskiej Ligi Ju-Jitsu

7 października br. w Katowicach odbył się pierwszy w sezonie turniej Ogólnopolskiej Ligi Ju-Jitsu. 25-cio osobowa drużyna ze Strzyżowskiego Armmagedonu wywalczyła 41medali, 22 złote, 13 srebrnych i 6 brązowych. W najmłodszej kategorii wiekowej U-8 walczyło czworo naszych zawodników - Martyna Matłosz zdobyła złoto, Martyna Cynarska wywalczyła srebro, a Hubert Cynarski i Karolina Kisilewicz zdobyli brązowe medale.

W kategorii wiekowej U-10 walczyło aż dziesięciu naszych zawodników i zawodniczek - Filip Szlachta zdobył 2 złote medale, Gabriel Pietrasz, po bardzo dobrych walkach, zdobył dwa piąte miejsca, Milena Salamon wywalczyła 2 złota, Karolina Łos 2 złota, Staszek Micał 2 srebra, Wiktor Micał złoto i srebro, Krystian Kozioł wywalczył brąz, Szczepan Pawłowski 2 srebra, Dawid Cynarski zdobył złoto i Wiktoria Matłosz 2 złote medale.

W kategorii wiekowej U-12 Julia Pietrasz wywalczyła 2 złota i srebro, Oliwier Salamon 3 złote medale, Oliwia Tomala srebro i brąz, Kacper Kozioł 2 brązy i Zuzanna Lepak 2 złota i srebro.

W Kategorii wiekowej U-15 Szymon Wójcik wywalczył złoto i srebro, Julia Witowska 2 złota i srebro, Gaja Tomala srebro i brąz, a Jakub Kubas dwa piąte miejsca.

W kategorii wiekowej U-18 Patryk Wnęk zdobył złoto a Patrycja Wnęk 2 srebra.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów. Kilku zawodników po raz pierwszy brało udział w rywalizacji sportowej i wszyscy pokazali się z jak najlepszej strony.

Nadal prowadzimy nabór do grupy początkującej dla dzieci, zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w Ju-Jitsu. Zapraszamy również do nowo otwartej grupy Ju-Jitsu 30+. Informacje u sensei Pawła Szlachty pod nr telefonu 691 681 119.