Mikroporady – pomoc w zarządzaniu mikrofirmą

 

Prowadzenie własnej mikrofirmy w gąszczu obowiązujących przepisów, to niełatwe zadanie. Warto skorzystać więc z wiedzy i zasobów, jakie oferują internetowe serwisy dedykowane prowadzeniu działalności gospodarczej. Jednym z nich jest serwis Mikroporady.pl, który dostarcza bezpłatnego wsparcia na każdym etapie działalności gospodarczej - od podjęcia decyzji o prowadzeniu działalności gospodarczej aż do zamknięcia, przekształcenia lub zawieszenia.

 

Zawartość serwisu ma różne powiązania: wzory dokumentów do pobrania, edytowania i samodzielnego dostosowania do własnych potrzeb (umowy i regulaminy w wielu wariantach i wersjach) są powiązane z rekomendacjami, poradami i instrukcjami. Aby ułatwić korzystnie z dokumentów zostały one opatrzone dodatkowymi uwagami i odniesieniami do orzecznictwa oraz komentarzy. Każda umowa i regulamin zawiera instrukcję korzystania, która pozwoli na sprawną pracę z dokumentem.

 

Wszystkie treści przygotowywane są przez zespół prawników i ekspertów z dziedziny zarzadzania.

 

Za jakość treści zawartych w serwisie Mikroporady.pl odpowiada Fundacja Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości.

 

UM

liczba wyświetleń: 299 dodano: 2017-09-13