Puchar Podkarpacia w Strzyżowie

 

04.06.2017 r. w Strzyżowie  w hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół odbył się Puchar Podkarpacia  w Ju-Jitsu Sportowym w konkurencjach Fighting i Ne waza. Była to pierwsza tego typu impreza sportowa organizowana przez Stowarzyszenie Armmagedon Strzyżów. W turnieju brało udział prawie 100 zawodników ze Strzyżowa, Rzeszowa, Tyczyna, Błażowej i Wary. W klasyfikacji  drużynowej zawodnicy Armmagedonu wywalczyli pierwsze miejsce.

 

Gratuluję wszystkim naszym wspaniałym zawodnikom walczącym w turnieju, oraz  życzę kolejnych sportowych sukcesów. Większość walczących pierwszy raz stała na sportowej Macie, ale wszyscy wykazali się prawdziwym duchem wojownika, najmłodsi zawodnicy turnieju mieli 5 lat.

 

Zarząd Stowarzyszenia Armmagedon Strzyżów serdecznie dziękuje Panu Mariuszowi Kawie Burmistrzowi Strzyżowa, Panu Markowi Banasiowi – Poradnia Medycyny Rodzinnej BANMED, Pani Edycie Brydzie, Pani Joannie Wawrzonek, Panu Rafałowi Stolarskiemu, oraz firmom WOJAN, LUKAS BUD, WEKTOR-STYL, PARTNER, SALMAR, MIDAS, DS-BUD za wsparcie finansowe  organizacji imprezy, Pani Justynie Janik i Pani Ewelinie Bober za zabezpieczenie medyczne turnieju, a także Panu Wiesławowi Kisielowi – trenerowi Podkarpackiej Szkoły Ju-Jitsu Karate za nieodpłatne wypożyczenie maty.

 

  Dziękujemy również wszystkim rodzicom naszych zawodników, którzy pomagali zorganizować i przeprowadzić turniej. Serdeczne podziękowania dla Pani Moniki Fąfary i jej grup tanecznych, które swoimi wspaniałymi występami umiliły czas zawodnikom podczas przerwy w turnieju. Bez tak dużej pomocy nie bylibyśmy w stanie zorganizować takiej imprezy.

 

Zawodnicy Stowarzyszenia Armmagedon Strzyżów zakończyli sezon 2016/2017 z wynikiem 437 medali, 258 złotych, 123 srebrne i 56 brązowych zdobytych na turniejach Ogólnopolskich i Międzynarodowych (nie wliczając Pucharu Podkarpacia w Strzyżowie). Największymi sukcesami w tym sezonie było zdobycie srebrnego medalu  przez Patryka Wnęka i brązowego medalu przez Patrycję Wnęk na międzynarodowym turnieju  GERMAN OPEN, gdzie na 14 matach przez dwa dni walczyło 1300 zawodników z całego świata.  

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w Ju-Jitsu oraz BJJ, zajęcia będą odbywać się również w wakacje, szczegółowe informacje u sensei Pawła Szlachty pod numerem telefonu 691 681 119. 

 

 

 

Paweł Szlachta 

 

liczba wyświetleń: 513 dodano: 2017-06-08